Které funkce a obory jsou v naší zemi zbytečné?!

Nejlepší odpověď
led

Nezamestnaní a bezdomovci.
Keby dostali prácu a ubytovanie prestali by byť zbytoční a v tom prípade by sa stali zbytočné Úrady práce a ich pracovníci.
Je to, žiaľ tvrdá realita, ktorá sa asi dlho nevyrieši.

Další odpovědi
Drap

Asio jich bude spousta ve státní správě. Pro začátek by třeba pomohlo zrušit v soukromém sektoru bílé koně.

fablen

(nekonečno)

lukas.zmizik

vzhledem k nasemu parlamentnimu systemu a vezmu-li to s nadhledem, tak funkce prezidenta

zl@tk@

Jednoznačně SENÁT