Avatar uživatele
ZangetsuTS

Které exotické ovoce a která exotická zelenina je nejchutnější?

kTERÉ ?
Doplňuji:
jžš -.-
Ale průměrné odpovědi
u mě jednoznačně maracuja ale prej nejchutnější na světě je Pitahaya mno nemůžu to sehnatp ak zkusím :)
http://search­.yahoo.com/se­arch;_ylt=Aj3xoT­fw36mQRGFuSFu­.u7GbvZx4?p=mos­t+delicious+fru­it&toggle=1&cop=ms­s&ei=UTF-8&fr=yfp-t-701

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Heřman před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Průměrné odpovědi,ale podprůměrná otázka! Jez to,co je libo,já mám rád " český chmel " a švestky v kapalném provedení!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Každému přece chutná něco jiného! 😁
Špatná otázka. Stačilo vložit „je považováno za nejchutodjší“ a stačil by pan Google, možná i bez toho 😉.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

kolik lidí… tolik chutí,proto nelze jednoznačně odpovědět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Já mám ráda Pomelo.
Krom toho že je dostatečně dostupné, u nás doma mizí bleskově, takže nejsem sama komu chutná.
Taky miluji kaki (kakichurma) a avokádo ale to asi nebude o chuti ale o nějaké zdravotní potřebě která mě nutí na to slintat, protože se mi nezdá, že by zrovna avokádo mělo nějakou super chuť a kaki jím docela sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Podle mne nejchutnější je cukrová třtina pod obchodním názvem „Jamajský rum“.
Zatím ji oficiálně nemůžeš, ale třeba jednou si vzpomeneš až ti po ní bude pořádně špatně.
Ale když není třtina, tak si celkem rád dám nějaké ovoce co pochází z oblasti Pamíru, střední a východní Asie. Například jablka, švestky a další slivoně, meruňky a broskve, třešne, … .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek