ZangetsuTS

Které exotické ovoce a která exotická zelenina je nejchutnější?

kTERÉ ?
Doplňuji:
jžš -.-
Ale průměrné odpovědi
u mě jednoznačně maracuja ale prej nejchutnější na světě je Pitahaya mno nemůžu to sehnatp ak zkusím :)
http://search­.yahoo.com/se­arch;_ylt=Aj3xoT­fw36mQRGFuSFu­.u7GbvZx4?p=mos­t+delicious+fru­it&toggle=1&cop=ms­s&ei=UTF-8&fr=yfp-t-701

Nejlepší odpověď
anonym

Průměrné odpovědi,ale podprůměrná otázka! Jez to,co je libo,já mám rád " český chmel " a švestky v kapalném provedení!

Další odpovědi
www

Každému přece chutná něco jiného! 😁
Špatná otázka. Stačilo vložit „je považováno za nejchutodjší“ a stačil by pan Google, možná i bez toho 😉.

hanulka11

kolik lidí… tolik chutí,proto nelze jednoznačně odpovědět

IK

Já mám ráda Pomelo.
Krom toho že je dostatečně dostupné, u nás doma mizí bleskově, takže nejsem sama komu chutná.
Taky miluji kaki (kakichurma) a avokádo ale to asi nebude o chuti ale o nějaké zdravotní potřebě která mě nutí na to slintat, protože se mi nezdá, že by zrovna avokádo mělo nějakou super chuť a kaki jím docela sama.

venkovan

Podle mne nejchutnější je cukrová třtina pod obchodním názvem „Jamajský rum“.
Zatím ji oficiálně nemůžeš, ale třeba jednou si vzpomeneš až ti po ní bude pořádně špatně.
Ale když není třtina, tak si celkem rád dám nějaké ovoce co pochází z oblasti Pamíru, střední a východní Asie. Například jablka, švestky a další slivoně, meruňky a broskve, třešne, … .