nyjono

Které dýně používáte doma najraději?

Dnes jsme dostali Hokaido a vypadá to nejspíš na krémovou polévku.
Prý i dlouho vydrží uskladněná.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejraději mám právě tuhle dýni Hokaido. Vařím z ní krémovou polévku,(zrovna včera), také ji často peču jako zeleninovou přílohu -
http://www.ji­mejinak.cz/pe­cene-dynove-platky/
Mňam!

Další odpovědi
da ny

Hokaido a máslovou na polévku, výjimečně pyré. Špgetovou míchám s masem, zeleninou apod.

Kepler

Dýně zrovna nemusím, zato melounů se nikdy nepřejím. Ostatně obojí patří mezi tykvovité. Když už musím dýni použít, tak nejraději tu svoji 🙂