Které dva hokejové týmy byly vyloučeny v roce 1987 po hromadné rvačce z Mistrovství světa juniorů v Piešťanech?

Nejlepší odpověď
standa

Byla to Kanada a Rusáci (nebo-li SSSR).

Pamatuji si to docela dobře…, jednalo se už o poslední zápas a Kanadě šlo o hodně, protože ve hře bylo ještě i první místo.

Byl to slušnej masakr, kdy se do té bitky zapojili úplně všichni hráči a i valná část funkcionářů.

Oba týmy byly vyloučeny z turnaje.

ČSSR tenkrát získalo stříbro nebo bronz. Kdo vyhrál už nevím, asi Švédi.