PtačíPaní

Které domácí projímadlo funguje ne na lačno?

Třeba do pití

Nejlepší odpověď
mosoj

Šaratice.

Další odpovědi
anonym

Plzeňský Prazdroj, sice se mu říká domácí, ale majitel je z USA!

lexx

jenom jednou jsem si cvakl víno krabičák z jistého hypermarketu (taktně neuvádím jméno) a noc strávil v mistnůstce s označením WC

Kepler

Na plný žaludek by se žádné projímadlo nemělo používat. Pokud není zácpa dlouhodobá a mám prázný žaludek, tak si po ránu dám na žízeň cokoliv bublinkové, třeba i pivo. A pochvíli to už jede…Některá piva za to hovno opravdu stojí 🙂

arachis

Potřebuješ se nadlábnou a pak se dobře i vytento? Spoj to dohromady, kup si sušené ovoce,čím více druhů,tím lépe. Hlavně by tam měly být rozinky,sušené švestky,fíky, jablko ,hruška, ananas a pak je to fuk, podle chuti. Uvařit kompotek a papat a je vymalováno. Dá se uvařit a zavařit do malých skleniček…