6. Jiná odpověď – třeba vaše definice. atd..

Babí,ty mě máš radši než mamka..?Tys mi dala stehýnko(z kuřete)

Další odpovědi
quentos

1. Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jjeho ústech v bezpečí. (Billy, 4 roky)

Všechny jsou úžasné. Nečetl jsem je poprvé a připomněl jsem si je rád. Ten první se mi zdá jen nejkrásnější z krásných.
V některých aspektech by rozhodně bylo dobré být stále dětmi. Dan Millman ve svých knihách píše, že bychom se měli od dětí učit.
Například o cholericích se (se záměrem urážky) říká, že jsou jako děti. Jenže pozor, oni to dělají možná přehnaně, ale správně. Děti totiž – volně cituji Dana Millmana – „dají emoci volný průchod, a když je pryč, už o ní zas nevědí.“
(Vemte si dětský pláč. Dítě se vybrečí, hlasitě křičí, když se mu něco nelíbí, a když se vykřičí, je všechno zase jako dřív. Dalo emoci volný průchod… kdežto všichni ti takzvaně distingovaní lidé v sobě emoci akorát zadusí a jde jim to na srdce, pak s velkou slávou umřou na infarkt.)

briketka10

3. Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to,že jste ho nechali doma samotné celý den. (Mary Ann, 4 roky)

mě se líbí tento názor asi proto, že mám ráda zvířátka a ta holčička to řekla moc hezky..
a moc se mi líbí tento..
Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce. (Chrissy, 6 let)

hanulka11

5. Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení. (Terri, 4 roky)

všechny mají něco do sebe – zvlášť od tak malých dětí

Lucijej

2. Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte. (Nikka, 6 let)

V tomhle je velký kus pravdy.......

anonym

1. Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jjeho ústech v bezpečí. (Billy, 4 roky)

Všechny tyhle názory jsou úžasné. Ještě tam patřil jeden , že láska je, když dědeček nalakuje babičce nehty na nohou, protože ona už to udělat nemůže, protože má artorózu.

Přišlo mi to několikrát a znovu a znovu jsem přemýšlela o čistotě dětské duše. Co vše můžeme dětem závidět.
Hlídala jsem vnučku a ona nechtěla po obědě spát, tak jsem jí pohrozila, že na ni vezmu vařechu. Posadila se, podívala se na mne a řekla:
„Nene, babi, to nejde. Lidi, co se mají rádi, se nebijou. Já mám ráda Tebe a Ty máš ráda mě.“
Měla pravdu.

Romann1610

5. Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení. (Terri, 4 roky)