_136

Které další země v budoucnu také opustí EU po vzoru Velké Británie?

Odpovědi
NoFear

Všechny, ale která bude další po VB, to nevím.

hapiky

Vzhledem k tomu, že VB je velmoc, silná ekonomika, ostrovní stát má svou měnu atd…, byl odchod možný i když problematický. Myslíte, že kdybychom chtěli vystoupit i My, že by s k nám chovali stejně? Putin by byl sice radostí bez sebe, ale to je tak asi vše. O enormním ekonomickém úpadku se ani nebudu vyjadřovat.

cukrar

Během let nevystoupí žádná země.

Pepa25

Pravděpodobně žádné, protože žádná není v podobně složitém vztahu s EU už od svého vstupu jako Velká Británie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Hapiky – wtf.

hapiky

No tak zkus jiný názor.

Lgee

Na co?