Kepler

Které cizokrajné kuchyni byste se obloukem vyhnuli?

A kterou máte nejradši?

https://pixaba­y.com/cs/housen­ka-webworm-hmyz-mot%C3%BDl-220796/

Nejlepší odpověď
anonym

Indické, turecké. Příjde mi, že jsou s hygienou na štíru. To je ale i řada dalších zemí. S jídlem to úzce souvisí.

Další odpovědi
iceT

Mám ráda asijskou.
Co bych asi nedala do úst, jsou brouci a podobná havěť.
O víkendu na Tvarůžkovém festivalu v Olomouci byl k vidění stánek, kde prodávali cvrčkovou tlačenku a další havětí specialitky. No raději jsem neochutnala.

aliendrone

Já spíš koukám na to, jak mi to chutná. Hele – třeba kdybych měl brát českou kuchyni podle buchtiček se šodó nebo zemlbáby, tak ji smrtelně NENÁVIDÍM! ;) :D

Obecně preferuji MASITÁ, HODNĚ kořeněná (s výraznou chutí/ostrostí) jídla bez ohledu na národnostní původ.

Arne1

Z evropských rozhodně anglickou. Ta jejich neslaná nemastná vařená zelenina – brrrr.

Shoehardt

Vyhnul bych se každé, kde podávají různé červy, kobylky a podobnou havěť. A také mám blok pozřít syrové maso, ačkoliv jsem byl mnohokrát přesvědčován, jak je tatarák super. Prostě to nedokážu 🙂 Jinak mám rád italskou kuchyni. A nakonec i domovina je docela fajn. Aby nebyla, když jsme na ni vyrostli.-)

Lamalam

Žádné. Byla jsem leckde a ochutnala „skoro“ všechno. Jediné jídlo, z něhož jsem nepozřela ani sousto, byl lahodně prorostlý stejk z tuleně, dušený v pyré z červené řepy s koprem, to se opravdu nedalo. Preferuji naší rakousko-českou kuchyni.