Avatar uživatele
Kepler

Které cizokrajné kuchyni byste se obloukem vyhnuli?

A kterou máte nejradši?

https://pixaba­y.com/cs/housen­ka-webworm-hmyz-mot%C3%BDl-220796/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym, Shoehardt, aliendrone před 2190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Indické, turecké. Příjde mi, že jsou s hygienou na štíru. To je ale i řada dalších zemí. S jídlem to úzce souvisí.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mám ráda asijskou.
Co bych asi nedala do úst, jsou brouci a podobná havěť.
O víkendu na Tvarůžkovém festivalu v Olomouci byl k vidění stánek, kde prodávali cvrčkovou tlačenku a další havětí specialitky. No raději jsem neochutnala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Já spíš koukám na to, jak mi to chutná. Hele – třeba kdybych měl brát českou kuchyni podle buchtiček se šodó nebo zemlbáby, tak ji smrtelně NENÁVIDÍM! ;) :D

Obecně preferuji MASITÁ, HODNĚ kořeněná (s výraznou chutí/ostrostí) jídla bez ohledu na národnostní původ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Z evropských rozhodně anglickou. Ta jejich neslaná nemastná vařená zelenina – brrrr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shoehardt

Vyhnul bych se každé, kde podávají různé červy, kobylky a podobnou havěť. A také mám blok pozřít syrové maso, ačkoliv jsem byl mnohokrát přesvědčován, jak je tatarák super. Prostě to nedokážu 🙂 Jinak mám rád italskou kuchyni. A nakonec i domovina je docela fajn. Aby nebyla, když jsme na ni vyrostli.-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Žádné. Byla jsem leckde a ochutnala „skoro“ všechno. Jediné jídlo, z něhož jsem nepozřela ani sousto, byl lahodně prorostlý stejk z tuleně, dušený v pyré z červené řepy s koprem, to se opravdu nedalo. Preferuji naší rakousko-českou kuchyni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek