Které celebrity bydlí v Las Vegas?

Odpovědi
hanny 2

Nejspíš ty,které tam mají zrovna nějaké pracovní aktivity,svého času tam z tohoto důvodu bydlela Celine Dion.

FOG

Souhlasim s „hanny2“.
Vim,ze tam bydli v te pyramide nahore v apartmentu Chris Angel – kouzelnik na kterem jsem byl.
Jinak tam jeste vystupovali v roce 2010 pokud si vzpominam „Cher“,„David Coperfield“ atd.

Ella

trvale nejspíš nikdo, pokud to není celebrita typu las vegaská atrakce – řekla bych, že všichni slavní mají svoje luxusní sídla trochu víc stranou, kvůli soukromí atd.