uccello

Které časopisy o film. novinkách v kinech a na VHS vycházely mezi r.1990 – 96?

Existuje nějaký seznam jednotlivých titulů a jejich čísel s náhledy? Hledám konkrétní vydání, na které si vzpomínám z dětství, ale nevím, jak se ten magazín jmenoval… Možná Cinema nebo tak nějak. Tehdy v něm byla recenze Příběhů ze záhrobí a snad i Interview s upírem.

Nejlepší odpověď
iceT

S Cinemou máš pravdu,prý je na trhu přes 20 let,pak vycházela Premiere a snad ještě DVD něco,na přesný název i nepamatuju.

briketka10

ten časopis se jmenoval DVDmag jen pro upřesnění,
ale stejně jsem si to musela vyšantročit nejsem tak
zběhlá, jako iceT 😁
http://is.muni­.cz/th/182752/fss_b/Sou­casna_filmova_pe­riodika.txt