Dane

Které byliny stimulují růst vlasů?

Ztráta vlasů je pro většinu z nás stresující. Při nadměrném vypadávání vlasů můžeme podstoupit transplantaci, což je ovšem nákladné. Levnějším a možná také účinným způsobem je použití bylin (heřmánek, kopřiva, atd.). Které z nich je možné vyzkoušet v boji proti vypadávání vlasů? Jak pečujete o své vlasy?
Doplňuji:
mowla víš co by ti doporučil mudr?
.
Renokin a Dercos 😉

Nejlepší odpověď
mosoj

Míza z břízy. Dá se získat ale na jaře.
Jinak doporučuji Arvit nebo Vitanol C. Podle toho jestli máte mastné nebo suché vlasy.

Další odpovědi
anonym

Vypadávání vlasů má vždycky nějakou příčinu – kožní nemoc, hormonální nerovnováhu…
Bez vyřešení (odstranění) této příčiny nemá smysl se starat o bylinky k péči o vlasy (kde nic není, není o co pečovat, že?).
😉
Doplňuji:
Dane – mýlíš se, tohle by mi doporučil/a možná nějaký/á kosmetik/čka, dealer/ka – nejde o lék, ale o kosmetiku – nemá žádné to klinickými testy podepřené výsledky (jen testy na ´neškodnost´).
Dermatologové léčí, nejsou šarlatány (aspoň ti, které znám)…
😉
Tohle by mi, možná, doporučil leda tak psycholog – měl-li bych trauma…
😁

Drap

Použij vyhledavač. Bylo už mnohokrát zodpovězeno třeba zde :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejaky-figl-proti-vypadavani-vlasu