Paetur

Které bezplatné internetové certifikace vypadají nejlépe na životopise?

Někdo na internetovém fóru zmínil, že již přijal desítky zaměstnanců, a že nejlépe životopis „okoření“ certifikace; které jsou bezplatné, protože člověk vynaloží čas a úsilí k tomu, aby vybudoval svou kariéru.
Na internetu jsou jich doslova tisíce, které bezplatné certifikace jsou však nejlepší/neju­žitečnější, které zvýší šanci na přijetí do pracovní pozice?

Odpovědi
Mc Merkurion

… bejt zaměstnavatelem, tak na nějaký bezplatný certifikace neberu ohled, spíše asi na to, co je zaplacený, jelikož na to musel věnovat nejen čas, ale i peníze (anebo si to koupit jako práva v Plzni) …

ivzez

Podle mne to bude záviset na druhu práce, o kterou se člověk uchází.

Snad by zaměstnavatelé mohli uznávat bezplatná školení Microsoftu pro experty.
Microsoft virtual academy: https://mva.mi­crosoft.com/

anonym

Tak hádám že bezplatné nebudou mít nijako slnivou ḱvalitativní úroveň. Samozřejmě každý přeškolený učitel dějepisu je schopen za pár šupů z dotace školit základy kancelářského balíku, ale to že umíte obsluhovat kalkulačku a psát dopisy na počítači dnes opravdu už málo koho oslní. Záleží co chcete konkrétně dělat, nechápu proč jste neuvedl svoji specializaci, jak vám můžeme radit školení když ani nenaznačíte v jakém oboru jste se kdy pohyboval a v jakém chcete působit do budoucna. Kvalitní školení, která mají nějakou váhu a nejde jenom o doklad gramotnosti obvykle už něco málo stojí.