Smackdown

Které barvy oblečení mají ženy nejraději na mužích?

Barvy a emoce.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejde zevšeobecnit. Každé se líbí jiná barva

Další odpovědi
Kepler

S barvou je to všelijaké, je to věc individuálního vkusu, ale co vždy spolehlivě zabere, je značka. Nejlépe Puma, Adidas, Nike, Calvin Klein, Bruno Banani, Bugatti nebo Armani. A můžeš mít na sobě klidně tepláky.

annas

Záleží na tom, který druh oblečení myslíte.

Barva oblečení – je čistě individuální. Teď už ji tak nevidět, muži nosí kabát či bundy, takže je vidět spíš délka nohavic, barva bot a zda je kabát padnoucí. Jinak registruji oblečení spíš v TV.

Často jsou vidět muži v oblecích s kravatou. Jde většinou o úředníky v bankách a úřadech.

Převládá černý, šedý, někdy třeba modrý oblek. Bílá košile. Kravata je pak pestřejší.
Někdo nosí sladěnou šálu atd. Toto oblečení se mně nejvíc líbí.

Jinak džíny a tričko.

Ale myslím si, že důležité je barevné sladění, padnoucí oděvy. a kvalita.

Arne1

Z mé zkušenosti černou (například košile). Ale nemusí to platit obecně.

marci1

Já jsem pro eleganci: černá a bílá. 🙂

ivzez

Přece ty, které jim sluší!

Což může být u každého jiné: Někomu více sluší tmavé barvy,
jinému světlejší, důležitý je vkus a oblečení sladit.

Ale abych pravdu řekla, já si u mužů barev moc nevšímám.
Důležitější je, jak působí celkově.

Asi by mi ale vadila (rušila) růžová nebo jemné pastelové barvy.

pizlicka

Světle modré rifle,a bílý svetr.a když je muž vysoký,štíhlý,ou­uuuu.