Daidal

Které banky půjčují rychlou neúčelovou půjčku bez dokladu příjmů?

Neúčelová půjčka v řadách několika málo desetitisíců. Třeba i s rychlejším splácením nebo jednou splátkou.
Na různá srovnání jsem se díval, ale tohle tam stejně není napsáno.

Třeba půjček pro začínající podnikatele je dost, ale ne před zahájením podnikání. Proto by mě zajímalo, které neúčelové půjčky jsou bez doložení příjmů a výpisu z účtu.

Máte zkušenosti nebo názor na Ferratum?

Nejlepší odpověď
L.G.

Neprojde taková žádost, doložení příjmu je povinen ze zákona požadovat úvěrujicí subjekt po případném budoucím klientovi, mám za to, že en bloc, či-li při jakémkoliv úvěru, ať už ho pojmenuj jakkoliv, týká se to bankovních i nebankovních půjček. U účelu jsou podmínky volnější, prostředky můžete použít k čemukoliv, když sedí příjmy. Krom příjmů úvěrujicí subjekt zkoumá úvěrovou přiměřenost, Vaše celková zátěž, resp.splatky na ní nesmí přesáhnout 40% čistého měsíčního výdělku. Že dlužíte známému není potřeba zmiňovat, tahle informace v registrech není, či-li jak říkám nemusíte být papežštější než papež 😉👍.

Další odpovědi
Arne1

Takovou půjčku většinou poskytují lichváři.
Pokud to potřebuješ pro podnikání, tak si najdi finančního poradce, sám toho moc nevyřešíš.

Emefej

Myslím, že žádná banka nepůjčí bez doložení příjmů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

UPhelp

Půjčky bez doložení příjmů (i bez kontroly registrů) existují, stačí vyhledat. Většinou to mají tak, že první půjčka má limit, maximálně například do 15 nebo 16 tisíc a splatnost je 30 dní. A kolikrát bývá zdarma (tj. bez poplatků a bez úroků). Jsou to i přímo půjčky pro nezaměstnané.
Například Ferratum.

Ještě jsou třeba Zonky nebo i ta Hyper půjčka, ale plno neúčelových půjček požaduje doložení příjmů (a oni myslím víceméně i musí – alespoň banky), čili musí to být zaměstnanec, podnikatel, důchodce,.. (nějaký fixní příjem).
Pokud máš peníze na založení podniku (tj. pronájem/prostor, poplatky za založení – notář, ZK), tak ho založ a půjč si pak. Nebo chvíli podnikej a pokud ti to bude vydělávat uvidí, že umíš s pěnezi hospodařit (a množit je), tak ti snáz půjčí i účelové větší částky.

UPhelp

Tady máš i recenzi a pro koho ty půjčky jsou, včetně podmínek.
https://www.puj­ckyhned.cz/puj­cka/Ferratum