Drap

Které auto ?

http://letecka­posta.cz/502630649
Dokážete mi někdo říct, které auto je moje ?
Poprad 4,02,2012
Doplňuji:
Tak to už asi nikdy nenajdu.

Nejlepší odpověď
briketka10

no to je jak v cukrárně obří rakvičky..

Další odpovědi
led

Viem! V strednom rade druhá kopa vpravo od lampy. Rýchlo lopatu, metličku. Šup, šup. Áááá, to nie je vaše, to je moje… Ďakujem.
Doplňuji:
Barbakane!,
no toto, vy mi to hneď pokázíte. A mohla som mať odhrabané auto (keby som ho mala).

anonym

A víte že,když se vyhrabuje auto ze sněhu,první se očistí SPZ-tka? To proto aby to nebylo náhodou sousedovo!

ReHu

Já myslela, že jsi z Vysočiny, a ty zatím z Popradu 🙂

hanulka11

jo kam sis ho dal tam ho máš ,
to je teda mazec