Rokio

Které argumenty je vhodné použít u psychiatra, aby pacientovi snížil medikaci?

Mějte na paměti, že psychiatrická léčba není pouze o lécích, ale také například o síly vůle, pohybu, zdravé stravě, náplně dne atd. Člověka ovlivňuje všechno.

Pokud pacient skutečně dovede doložit důvody, proč se jeho chování zlepšilo, může doktora požádat o snížení léků a které argumenty k tomu využít?

Nejlepší odpověď
Drap

Chovat se normálně a přesvědčit odborníka, že už léky nepotřebuješ.

Další odpovědi
Kelt

Někdy je problém přesvědčit ostatní a hlavně sebe, že něco zvládnu. Třeba v 9:00 jsem o tom pochyboval a teď je to lepší. Ale doktor sleduje tvé chování, udělá pár testů a pak rozhodne . Nelze jednoznačně říct. Každá situace je specifická.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.