mojitek

kterak naťukat @ na notebooku?

Ahoj všem,jak napsat zavináč na notebooku?Třeba i několika způsoby..Díky za plodné odpovědi 😉

Nejlepší odpověď
Bublinnka

Alt Gr (pravý) + V

Levý Alt + 64

Další odpovědi
Děda Louda

Též z Mapy znaků.

sdesigner

Ak mas anglicku klavesniu tak aj SHIFT a vrchnu dvojku

aramah

Ctrl a Alt držím plus véčko..@

manon

Říkají Ti pravdu. A pak existuje takový trik – ale zbytečný, když už tohle znáš… :) Zkopíruješ tu zavináčovou mršku z nějakého existujícího souboru a vložíš, kam potřebuješ :)

Tom20

Nejjednodušší je podržet pravý Alt a zmáčknout písmeno v.

mojitek

Manon : ano,i tak se to dá.Takhle jsem kopčil paragraf § když jsem potřeboval. Ten zavináč @chtěla vědět kamarádka která si pořídila noťas a nevěděla si rady.Děkuju.

manon

:) Jojo, vzpomněla jsem si na svoje začátky na netu :)