Rokio

Která zvířata se vám líbí?

Mně se líbí nejvíce lišky. Dále mi přijdou krásní klokani, koně a zebry, rysi, zajíci, lvi, tygři a psi. Ze psů mám nejraději plemeno husky, zlatý retrívr a samojed.

Z mytologických bytostí preferuji jednorožce, gryfy a draky. Z hybridů mi přijde nejvíce pěkný minotaurus, sukuba, sfinx a kitsune.

Sám jsem chovatel zvířat. Starám se o fenu a kocoura. Starám se o jejich potřeby (čištění kočičího záchodu, venčení feny, doplňování misky s vodou, hraní s nima, pomoc s donášením krmiva apod.). Fena navíc poslouchá moje pokyny. Někdy i stačí, když si k ní podřepnu, sdělím ji potichu pokyn a ona mě poslechne.

Nejlepší odpověď
anonym

Surikaty, jsou to báječná stvoření. :)

Další odpovědi
Kepler

Taková pečená kachna se zelím je super!

Drap

Líbí se mi téměř všechna zvířata. Z divokých vlci a orli, z našich domácích hlavně psi. Mám rád i zvěřinu jako maso. Jedl jsem snad vše, co je možné u nás ochutnat.

Nela56

Já osobně neumím říct mé oblíbené zvíře :D Miluju všechny :)) Nemůžu říct, že se mi jedno líbí méně a jedno více, jelikož má každé zvířatko to své :) Jednu věc ale nemusím a to je hmyz :/ Toho se přímo štítím..

Malvína

Každé zvíře má něco do sebe, když se zadíváte, je úchvatné, co příroda stvořila. U sebe bych to vzala spíš z opačného konce, které zvíře nemusím. Třeba pavouky, komáry.
Nejvíce se mi líbí lev, delfín, panda, veverka, los, sob, levhart, … Ovšem nejvíc mě dokáže ohromit krokodýl a žralok. Strach a zároveň úžas.

Midas

Kočičovité šelmy. Zkrátka čičiny, malé i velké. Krotké i divoké. Hravé i přítulné.

Z mytologie fénixe a draka. Ale to jsou spíš stvoření/bytosti než zvířata. Gryfy mám taky rád, vlastně se mi líbí snad všechny mytologické stovření a mám pro ně slabost. Vždy jsem se o ně zajímal.
Za psů taky zlatý retrívr anebo labrador, ale i další.

Mám slabost i pro sovy – hlavně tady výra a orly, ale i jiné dravé ptáky.
Sloni se mi líbí – ale spíš pro jejich „charakter“ a vlastnosti. Totéž delfíni.

Roztomilé jsou surikaty, koaliy (i když jinak se mi nelíbí – baští výkaly a pořád spí), lemuři a jiné menší opice nebo poloopice.
Mám rád ale plno zvířat, vlastně většinu a dost hlavně i Afrických.

Zcela nejoblíbenějí: tygr. Ten je nejuchvátnější ze všech.

paul1

Psi. Za ty roky bydlení na vesnici už máme třetího, teď je to fenka – roztomilý kříženec bígla, škoda, že nenéí možné připojit foto. Všechny psy jsme měli z útulku

Gus_Fring

Hominidé.