Menous

Která značka piva (nejen) k nedělnímu obědu je vaše nejoblíbenější?

Které pivo se hodí k nedělnímu gulášku? 😛

Odpovědi
jirka F

Birrel je to nealkoholické pivo. A je dobré když se vychladí.

Savier

Ještě nedávno bych vám doporučil Zlatý Bažant 12° ale dnes už alkohol piju jen minimálně. Je to jed.

paul1

Kozlíka si dám rád.

elkon

Jak už jsem zde psal, uznávám jen jediné opravdové pivo Pilsner Urquell. Čili Prazdroj 12. V nouzi pak Radegast 10.

Rokio

Nepiji pivo, ani jiné alkoholické nápoje. Jsem zapřísáhlý abstinent.

Drap

Nemám žádnou takovou značku.

Filip84

Nemám oblíbenou značku píva, ale obecně mám rád 青岛啤酒厂, nebo 대동강 맥주. Klidně si dej obojí, je to jedno, pokud 대동강 맥주, ovšem, seženeš.

jirka F

Rokio: A to nepiješ ani nealkoholické.🤔🙂

Filip84

JyrkaF🤪: Nepije, a pak neřeší, na co by si dal kalhoty, kdyby neměl nohy, nebo kokomunismusy. 🤷‍♀️