Která značka kabelky je podle Vás lepší Guess nebo Valentino?

Nejlepší odpověď
BEAES

Valentino je určitě prestižnější, ale záleží o jaký typ kabelky jde.

Další odpovědi
Miroslavst

Já bych bral obě a máš po problému. Jednu do pravé ruky a druhou do levé.
Na záda bych si vzal ještě nějaký značkový batoh.

anonym

Chcete vzbudit pozornost a být in?
Pořiďte si ten hnědý,lepenkový kufr,ideální je omotat si ho špagátem.
Neohlédne se jen slepec.

hanulka11

Pro mě není značka rozhodující , pokud máš dost peněz je to na tobě. Já upředňostňuji praktičnost .Nyní jsou v modě větší kabely.

Nikii

Podle toho jaky styl se ti líbí, a ktera se ti líbí tak tu si kup 🙂

Sonka Pop

Tak ja jsem si tentokrát udělala radost takovou tmavší kráskou :) https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/o-bag-kabelka-melanzana-s-cernymi-dlouhymi-provazy_kat33430 Hezká, že? Jakou jste si koupily vy?

SuzanKa

Ahoooj :) Jo, to znám :D My jsme nakonec vsadili na pláťáky s gumovou špičkou! https://www.dif­ferent.cz/det­ske-boty/converse-cerne-detske-tenisky-chuck-taylor-all-star_c3j235. Ty jsou nezničitelný, dlouho vydrží a když na to přijde, narvu je do pračky :D

XenieRo

:D jo, to věřím. Ale super volba, co jinýho chceš vymýšlet, že? :D

SuzanKa

No jako asi tak :D A na tom differentu měli i super cenu, tak co jako :D

GabulkaA

Jojo, koukala… ty slevy jsou moje zlo :D

GabulkaA

Zrovna teď jsem zase neodolala… Koupila jsem si tam tento batoh https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/desigual-modry-batoh-back-alessia-nerano_21sakp17-5036. Paráda prostě :)

XenieRo

A koukala ses tam teď? Mají povánoční výprodeje a ty ceny jsou vážně senzační.

XenieRo

Já jsem si tam teď koupila tyhle tenisky https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/skechers-pudrove-ruzove-tenisky-bobs-sparrow-moon-lighter_32703. Hodně dlouho jsem je hledala a až tady našla :) Jsou super, teším se, až je vynesu ven :)

Sonka Pop

Jo, tak obag jsou asi nejvdecnejsi kabelky, co muzou byt :) Jsou variabilni :) Me se moc libi, ze jsou super na bezny noseni i na lepsi a dokonce i ke kocarku. Je to super. A tahle je navic pekna :)

Sonka Pop

Ani jedna :D Já osobně preferuju značku Tommy Hilfiger, ale jo určitě otázka vkusu :)

Pajka.111

To je pravda, ale zrovna Tommy je super značka. Jejich věci se mi moc líbí. Koukala ses na ten different? Mají tam super nabídku.

Sonka Pop

Jj, právě ano. Hned jsem si tam vybrala… Díky moc za doporučení :)

Pralinka1979

Guess mám já jako oblíbenou 🙂 Ale je to věc vkusu. Každému se přece bude líbit něco jiného a to je dobře :o)