zjentek

Která zmrzlina je ještě lepší než ta z Opočna?

Nejlepší odpověď
GM

Moje domácí, poctivě uvařená z domácích žloutků a smetany.

Další odpovědi
Rokio

Podle mě americká zmrzlina. Kdysi ji bylo možné koupit na vinobraní. Škoda, že už přes tuto slavnost není dostupná.

da ny

Jen ta domácí.
Děkuji, „Opočno“ nechci ;D
Jaké asi kouzlo může být z prášku….? :/ Stabilizátory (lepidlo), emulgátory, syntetické vanilkové aroma….. ta barviva jsou sice přírodní…. Sušené mléko mne nebere. Mám raději sorbet. Ovoce nikde.
Zlatá domácí zmrzlina či sorbet! Ale to je něco, co mi stačí, jen několikrát v roce.
Zdroj: https://www.stre­am.cz/jidlo-s-r-o/tocena-zmrzlina-kouzlo-z-prasku-235897

Kelt

Neznám zmrzlinu z Opočna , a proto nemohu srovnávat.