Kepler

Která žena je lepší?

Ne příliš tělesně přitažlivá inteligentní žena, která tě nenechá usnout až do rána, nebo sexbomba, co tě uspí a vyčerpá hned?

Nejlepší odpověď
briketka10

Když je nepříliš přitažlivá.. po takový by asi mužskej nesáh..
Jako, že s Tebou bude obcovat až do rána no to asi né..
Nevím. Ale chlapům je to zřejmě buřt 😁
Nejsem chlap 😁
Sexbomba na ně názor nemám, protože se nemůžu vcítit do
její kůže..kéž bych jí byla..

Další odpovědi
hapiky

Krása je pomíjivá, štíhlost přechodný jev, nadrženost je vyjimečná…takže zbývá jen ta inteligence. Ovšem platí, všeho moc škodí, ale zase nedostatek je frustrující. .

led

Každý muž má jiný pohled jeden holky a druhý vdolky. Někomu se líbí Věstonická Venuše, jejíž kulaté tělo bylo kdysi dávno snem lidstva a někomu zase Twiggi a její kost a kůže, někdo chce v noci spát a někdo sexovat… Holt, muži jsou muži, každý něco chce i když neví co.

zjentek

Tomáš fuk, pokud drsnýmu chlapovi ženská nedá cit a něhu, bude to marný, bude to marný, bude to marný! Proč chlapi hledají ty „dívenky“? Ve skutečnosti hledají NEVINNOST! No a pod ní chápej zase cit a něhu, i když to může na prví dobrou vyznívat nelogicky. Proto ženská, která si BYŤ JEDNOU dovolila „odevřít pysk“ na chlapa, tak končí, that's it! Hlavně končí v sexu. No a pak jsou tady chlapi (co do genderové role jaksi nevyvážení), kterým v oblasti citu nevadí dirigentská hůlka v ruce ženy. A tím se všechno jaksi… (slovo nelze publikovat). No a pokud tady třeba nepíši jen zvratky a a ve výše zmiňovaným by se dala hledat nějaká souvislost s genetickým nastavením citu mužů a žen, tak si to dej celý do souvislosti s „rovnoprávností“ žen a najdeš i odpověď na tvou otázku… Rovnoprávnost žen? Tywoe, vždyť = se rovná konci mužské podstaty vlivem následně vzniknuvšího NEDOSTATKU APETITU K SEXU!!!

Počkej, myslíš jako když ne příliš přitažlivá žena tě nenechá do rána usnout, protože chrápe jak 150 kilovej dlaždič po 16ce šichtě a sedmi 12kách? No tak pak je to zase MARNÝ!

(A bacha, v důsledku ostrouhají ženské! Ono totiž pokud chlap ztratí možnost projevovat BEZPODMÍNEČNĚ svou dominanci v sexu, zároveň ztratí také TOUHU BUDOVAT! A kdo z těch dvou skupin chce pohodlné zázemí dle vlastní představy?)

Kelt

Záleží, podle čeho to posuzuješ a co hodnotíš. Každá má důležitý orgán na konci páteře. A záleží, zda potřebuješ ten na horním konci, nebo na spodním konci. Tedy hmota – duch.

Kryšpín

Pro prachatýho dědu mladá zlatokopka sexbomba, kterou ale udržuje robert nebo soused.

dubraro

Nooo… já bych si s dovolením vzal tu sexbombu 🙂

Lilama

Každý chlap vyhledává něco jiného:D nedokážu říct, co je lepší ale zajímaly by vaše chlapské názory.

zjentek

Ani se ti nedivím, v knihách se něco podobnýho málo vyčte ;D