beholder

Která země v Asii je nejvhodnější na dlouhodobý pobyt?

Doplňuji:
Thajsko apod.. Tak na 1 rok. Stalý přijem na život cca 20 tisíc Kč.

Nejlepší odpověď
anonym

Co od pobytu čekáte?Chcete i pracovat?Nebo jen tak ji poznávat a procestovat?Jestli máte prostředky,jenom bych cestovala a poznávala,Japon­sko,Singapur,to jsou ty bezpečnější,méně bezpečné jsou určitě Irák,Irán.Přátelské je i Mongolsko.A Ma­ledivy-tam bych dokázala ten pobyt prodloužit na hódně dlouho.

Další odpovědi
anonym

Já si myslím,že v České republice.Tady je asiatů více než dost.