JežíšKristus

Která země nyní obsadí Švýcarsko?

„Pro stejnopohlavní manželství se v referendu vyjádřilo 64,1 procenta Švýcarů. Změna se týká i adopce dětí“
https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/svycarsko-snatky-stejnopohlavnich-paru-homosexualita-adopce-deti-referendum_21092613­08_dok
Jak je známo, sňatky homosexuálů výrazně ovlivňují život ostatních lidí. Ve Švýcarsku se přijetím tohoto zákona začnou rozpadat tradiční rodiny o sto šest. Soudy budou zahlceny žádostmi o rozvod (počkat, to už jsou vlastně i dnes), tradiční rodina se rozpadne a nové děti se ve Švýcarsku už nenarodí. Švýcarsko se tak vylidní, a zůstane volným prostorem k obsazení jinou zemí. Která země obsadí tento volný prostor?

Edit: Děkuji všem za reakce, vždy mne potěší, když otázka vzbudí emoce a rozpoutá debatu. Takové otázky, zdá se mi, má smysl klást. Cením si Vašeho času, který strávíte psaním odpovědi. Mám vás všechny moc rád.

Současně si dovolím zkopírovat reakci na Cvrčáka z diskuze, abyste (snad) pochopili, že nespamuji:
Můžete mě považovat za spamujícího uživatele, ale názory, které jsem v otázce prezentoval, zastává řádná část české populace. Některé politické strany si na této otázce staví kariéru (SPD, KDU…). V mírně (!) pozměněné formě byla tato otázka také diskutována v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Otázka, co se stane s chudáky tradičními rodinami, až nám eurofašističtí liberální neomarxisti budou vnucovat homopropagandu, tak jako ve Švýcarsku, je opakovaně diskutována ve Sněmovně a v médiích.

Pokud spamuji já, pak nutně spamuje i Sněmovna a média.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Mám jinou, divokou kartu...

Jžš, jdi s těmi přeliberálovými nesmysly spamovat někam jinam. Vždyť o to nikdo nestojí a nemá to absolutně žádný smysl (možná krom tvého uspokojení).
Ta tvoje jakože ironie, je docela trapná.

Hele, nevím co furt řešíš, jdi si na nějaký ten svůj gay pride, lgbt průvod a nech nás normálně žít.
Pokud chceš „bojovat“ za své bratry, sestry a genderově neutrálními, které může nazvat maximálně „ono“ a jejich právo, tak to jdi dělat jinam. Vždyť co je ti tu platné?
Krom toho ze si profesionální nasírač a zřejmě máš z těch svých provokací vytvořené životní poslání.

Další odpovědi
Cvrčák

Mám jinou, divokou kartu...

Jinak vše v pořádku?

Pepa25

Mám jinou, divokou kartu...

Mimořádně trapná otázka i anketa. Ano, je dobré poukázat echt konzervaticům, že ani Švýcarsko (se svým konzervativním obyvatelstvem, referendy a kritickým přístupem k přispěhovacům) není imunní vůči změně, která probíhá na celíém Západě. Ale jde i to bez trapné rádobyironie.

paul1

Mám jinou, divokou kartu...

Zatím to tak nevypadá. Registrované partnerství tam platí od roku 2007. V pořadí počtu dětí na jednu ženu na světě jsou na tom lépe, než ČR, SR a další státy. Ona celá ta úvaha v otázce je poněkud divoká.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Registrovan%C3%A9_par­tnerstv%C3%AD_ve­_%C5%A0v%C3%BDcar­sku

Zdroj: http://www.ce­lysvet.cz/pora­di-statu-celkova-mira-porodnosti

Čecho_slovák

Mám jinou, divokou kartu...

Sýrie

paul1

Ještě jsem si našel vývoj počtu dětí za poslední roky ve Švýcarsku. Je vidět stoupající trend:

Rok Hodnota Jednotka Počátek, % Předch, %
2019 1,49 dětí na 1 ženu 4,23 2,79
2009 1.45 dětí na 1 ženu 1,40 0,69
2008 1.44 dětí na 1 ženu 0,70 0,00
2007 1.44 dětí na 1 ženu 0,70 0,70
2006 1.43 dětí na 1 ženu 0,00 0,00
2005 1.43 dětí na 1 ženu 0,00 0,00
2004 1.43 dětí na 1 ženu 0,00 0,00

Disraeli

Jejich „práva“

Disraeli

*

Ametyst

Výměna obyvatelstva probíhá v celém západním světě. Vlády podporují stejnopohlavní páry, protože ty se nemnoží. Všechno do sebe zapadá.

Cvrčák

Ametyst: Celkem odvaha názorově konfrontovat někoho, kdo o jiné názory nestojí. Nemáte pocit, že mluvíte do prázdna? Tento uživatel svými otázkami jen provokuje, nemíní diskutovat.

Pepa25

Cvrčák: co je za odvahu sdělit na v podstatě anonymní intenetovém fóru svůj názor? Mraky lidí tu napsalo mraky kravin (včetně Ametyst) a NIC se jim nestalo. Mně spíš Ametyst připadá jsko srab, když neodpoví, jen píše do diskuse a navíc své tvrzení není schopná obhájit ..

Cvrčák

Pepa: Máte asi problém pochopit kontext. Odvaha ve smyslu, že spamující uživatel se neptá na tyto otázky proto, že by ho zajímal jiný názor, ale aby provokoval ostatní. Je odvahou si toto připustit k tělu.

JežíšKristus

Cvrčák: Můžete mě považovat za spamujícího uživatele, ale názory, které jsem v otázce prezentoval, zastává řádná část české populace. Některé politické strany si na této otázce staví kariéru (SPD, KDU…). V mírně (!) pozměněné formě byla tato otázka také diskutována v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Otázka, co se stane s chudáky tradičními rodinami, až nám eurofašističtí liberální neomarxisti budou vnucovat homopropagandu, tak jako ve Švýcarsku, je opakovaně diskutována ve Sněmovně a v médiích.

Pokud spamuji já, pak nutně spamuje i Sněmovna a média.

Avšak cením si Vaší reakce, děkuji :)

paul1

Ve Švýcarsku mám sestru a vnučku. Nikdo jim nic nevnucuje. Diskuse není vnucování.
Procento svateb párů lebiček a gayů je tam mizivé, spíše vyjímečné. Takže ty debaty a propaganda politických stran atd. to jsou jen takové bláboly a snaha po laciných politických bodech. O tradiční rodiny se tudíž nebojím. Ani o to, že se bude nepříznivě vyvíjet počet dětí na jednu ženu. Zatím trvale sotupá, ve Švýcarsku, ČR i jinde.

Cvrčák

Já osobně jsem pro narovnání práv, takže mě výsledek referenda nepohoršuje, je to demokratický výsledek, byť podstatu manželství vidím jinak. Na odpovědích.cz to sotva vyřešíme.

Cvrčák

A také pochybuji, jestli svými otázkami si jdete pro odpovědi.

JežíšKristus

Cvrčák: pro Vaše odpovědi vždy ♥️😊

JežíšKristus

Čecho_slovák: To by bylo poměrně vhodné. Velká část evropské populace má část DNA Asyřanů. O vzniku Asýrie také hovoří Bible, v Evropě pochopitelně nejoblíbenější knížka.