Dr. Darko

Která země má největší problém s přílivem přistěhovalců?

Odpovědi
anonym

Francie

da ny

Obecně položená otázka. Není zcela zřejmé, co Vás vlastně zajímá.
Podívejte se na mapy (do atlasů), vždy sousední země.
Pokud se ptáte na Evropu (neuvedl jste), největší počet a nápor zažívá Turecko, Řecko a Itálie.
Problémy, nespokojenost, kriminalita přistěhovalců je nejsložitější asi ve Francii.
Je jich tam za několik staletí nejvíce. Pak asi Německo, problémy průběžně narůstají ve Švédsku.
Největšími zeměmi přistěhovalců jsou USA (kde vzájemné problémy rostou), Kanada a Austrálie.
Přiznám se, že problémy v Jižní Americe pro nedostatek objektivních informací a mého zájmu, příliš nesleduji.

ElonMusk

V každé zemi jsou přistěhovalci, nikdo na daném území nebyl odjakživa. Poté lze říci, že i problémy s tuzozemci lze chápat jako problémy s cizozemci.
Ale jinak asi Turecko a Itálie.