Kerynka

Která zem je nejhezsčí podle vás ?

Odpovědi
lola

Každopádně Česká republika a mimo ni určitě Paříž a Zakynthos.

led

„Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem“
PS.
Možno poznáte túto pieseň (opereta Hrnčiarský bál).

FOG

Myslim,ze ten kousek Sveta,kde se clovek narodil,ale rovnez kde nachazi svuj stastny domov.
Jinak podle pruvodcu cestovani muzete najit tisice krasnych koutu Zeme,kde se Vam muze libit.

tom004

Dobré ráno. Souhlasím s LED,operety mám rád,ale přiznávám,že uvedenou asi neznám. A v textu naší hymny je to vyjádřeno nejlépe.

panenka

Mě se líbí naše zem.

hanulka11

No přeci naše zem i když ráda vyrazím „ven“ zase se ráda vracím

Terryle

Jakákoliv, na kterou máte hezký vzpomínky a kde jste něco zažil. Hezký končiny se s kusem snahy dají najít všude. Takže pro většinu lidí to asi bude ta rodná země…

Já mám ráda Irsko, Británii a Skandinávii. Je to hlavně tím, že nemám moc ráda ty „profláklý“ památky, kam chodí tisíce tůristů, spíš mě bere zdivočelá krajina a starý, polorozpadlý zříceniny.

dědapetr

Česká zem a nejvíce MORAVA.

ten který je

Kromně mé rodné země bych ještě přiřadil Nový Zéland a Norsko.Krásných zemí bude určitě mnoho,ale bohužel není v mých silách je poznat všechny.