KamČůZeK

Která zdrávka je lepší? Ta v Ostravě nebo v Opavě?

V záři jdu na středním a nevím která zdrávka je lepší..? Třeba v ohledu učitelů, vybavení školy, uplatnění atd.

Nejlepší odpověď
annas

Zeptat se někoho,kdo jednotlivé školy zná.Jinak těžko odpovědět.Vzdá­lenost kvůli dojíždění,počet uchazečů,větší možnost přijetí…vše dobře zvážit.Někdy je lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

Uplatnění závisí také na oboru.V obou městech jsou nemocnice.

Další odpovědi
dědapetr

Den otevřených dveří,jít navštivit a porovnat.