Kryšpín

Která zahraniční vodárenská společnost je nejlepší pro ČR a obnovu starých trubek?

Mají jaké zisky a kolik s toho jde na údržbu a provoz?

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš konkrétní čísla, tak to se budeš muset ptát těch firem protože to možná netuší ani ty kraje, které od nich služby objednávají. Pravděpodobnost, že ti pravdivě odpoví (nebo že ti vůbec nějak odpoví) je ale velmi malá.

Další odpovědi
Vojta24

Údržba se řeší až když někde něco spadne, teče nebo vybouchne, do té doby na to nikdo nezavadí ani pohledem. Provozní náklady nebudou nijak velké, tyhle firmy velmi dobře – narozdíl od státní správy – umí své náklady řídit a minimalizovat až na naprosté minimum. Pro ně to není síť, kterou mají opravit, pro ně jě to síť skrz kterou mají s nimimálními náklady procpat co nejvíc obchodovatelné suroviny, …