Michal Kole

Která z Vás dám,jste musely narukovat před dům s koštětem a hrablem na sníh, protože Váš drahý manžel nemohl kvůli práci

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že manžel má „vyšší zájmy“ , tak ty přízemní zbývají na mně.

Další odpovědi
Funna

někde je snad napsané, že to musí dělat muži?…tohle se snad dělá když je potřeba..takže kdo je dřív doma, ten to odhrne!

anonym

Michale, sníh odhrnovat a zametat jsem chodila, chodím a doufám, že i nadále toho budu schopná. Pokud ho nenapadne metr, tak to beru za zdravý pohyb na vzduchu a docela se na letošní zimu těším. Co s tím má co společného vytíženost jakéhokoliv chlapa, tomu dost dobře nerozumím.

honza19hk

U nás se to dělá traktorem TZ4K14,a je jedno kdo si do něj sedne,hlavně,že je vyhrnuto.Pokud je sněhu hodně startuju osmikolovou Tatru s radlicí.Ta si poradí se vším.Pokud ne, mám ještě vyproš´tovací tank,ale to by musel bejt opravdu extrém abych ho použil na uklízení sněhu.
Mimochodem i manželka a dokonce i babička uklízí sníh hrablem,ale jen tak de to nejde vyhrnout technikou.

venkovan

U nás se neuklízí – počká se na oblevu.
Popřípadě ven se chodí oknem z patra.