Dračice

Která z vás byla už těhotná

těhotná jsem zatím nebyla tak se ptám

Odpovědi
Michal Kole

Hanulka, Hanny, Deli

alexandra

Já,taky,ale to už bylo před 30 lety.Bylo to fajn,nemusíš mít strach.Sice jsem první tři měsíce blila jak Amina,ale na to zapomeneš.

Kamionacka09

Ja pred 7 lety a bylo to v pohode,byl to hezky pocit kdyz sem citila jak se ve me syn hybe a kope.

Deli

Milá Dračice, k pozorné odpovědi Michalovo doplňuji, že těhotná jsem byla už dvakrát. A nyní jsem potřetí. Na náš (asi už závěrečný) přírůstek se těšíme v únoru 🙂

kropitko

no třeba já,, 🙂 už několikrát a před 8 dny se mi narodil chlapeček,,takže to mám čerstvě za sebou,,, Deli gratuluji,,