Marty Koller

Která z těchto prací je u holek pro muže přitažlivější?

Armádní holka nebo řidička fekálního vozu?

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba jsem výjimka, ale nikdy mě žena nepřitahovala jen tím, že vykonává určité povolání. Opravdu mi na tom nepřijde nic přitažlivého.

Další odpovědi
JežíšKristus

Zkuste si říct, která z těchto profesí navyšuje HDP, přináší skutečný přínos společnosti, a která je pouhým parazitem na systému s vozy za miliardy (neboť ty peníze nelze lépe využít).

Lgee

Nic z výše uvedeného mě nepritahuje.

Kelt

Ta žena mne musí něčím přitahovat, fyzicky, nápady, vzděláním, všeobecným přehledem o kultuře a politice atd a musí se mi líbit . Ale sexbomba s omezenou slovní zásobou je méně přitažlivá než průměrná dělnice.