Marty Koller

Která z těchto dívek se zdá od pohledu milejší? Se kterou byste mi doporučili chodit a se kterou ne?

Jak moc je dívka na prvním obrázku milá?

Nejlepší odpověď
Rokio

S žádnou z těchto. Jsou to oba extrémy. Choď s dívkou, která tě má ráda a se kterou sdílíš zájmy a koníčky.

Další odpovědi
Schluker

Rozhodne s tou napravo.. chodit, behat cvicit.. ta nalevo ma figuru celkem vypracovanou, ta si poradi sama.

hapiky

Věčné a skoro jediné téma: Tlusté holky a holky u tyče. Pořád dokola.

paul1

S tou napravo. V zimě hřeje a v létě vrhá stín.

lukas1912

Oba se mi nelibi.

Justin1

Podle obrázku se to dá těžko posoudit. U té nalevo ani nevidíme obličej. Ta napravo vypadá, že by mohla být milá, ale smůla je, že už má chlapa (pokud tím chlapem na obrázku nejsi ty).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.