Bronzový

Která z popisovaných bude ve vztahu spolehlivější?

Která z nich bude ve vztahu spolehlivější? Jedna si bydlí s dětmi v bytě blízko svých rodičů. Je u nich pečená vařená. Druhá nebydlí nikde. Třetí hvězda se ve vsi a okolí nehodí k nikomu; vypadá jako retenční nádrž. Otazník?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle takového popisu těžko vybírat. Záleží na tom, co chcete vy, jaké máte kritérium pro výběr.

Přece i oči klamou, je třeba se umět nejen dívat, ale vidět. K tomu bohužel oči nestačí.

Když si vybíráte např. auto, nezajímá vás to, co všechno umí?

Další odpovědi:

Zlatý

"Nehodnoť obraz podľa rámu", vraví staré porekadlo
Váš popis je ako rám, ktorý ale nevypovedá o samotnom vzťahu.

Bronzový

Můj časovizor - křišťálová polokoule - ukazuje, že by sis měl hlavně ty sám ujasnit své priority.

Stříbrný

V posteli jsi je vyzkoušel?

Nějak mi k posouzení chybí více potřebných informací. Těžko ti tu někdo posoudí, která bude spolehlivější když ani jednu z nich nikdo tady nezná. Ale pokud se mám spokojit s dosavadním popisem, řekl bych, že asi ta první, vhledem k tomu že vychovává děti a žije ve vlastním bytě, bude asi zodpovědná. A pečená vařená, tak pokud bydlí blízko sebe, proč by nemohla, když nemá co dělat? Aspon své rodiče navštíví, dneska třeba více lidí dělá opak. K té druhé bych asi moc neřekl, když podle popisu je to bezdomovec. A třetí, no soudit podle vzhledu mi příjde moc primitivní. Takže se nebudu k třetí vyjadřovat.

Bronzový

Ta druhá.
Nikde nebydlí, tudíž asi spí pod mostem, jídlo dostane od armády spásy a oblečení v charitě.
Asi nic nechce, proto nic nelze očekávat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1230
Zlatý marci1 932
Zlatý quentos 676
Zlatý iceT 639
Zlatý ivzez 613
Zlatý annas 572
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý led 480
Zlatý zjentek 453

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.