Avatar uživatele
orestez

Která z popisovaných bude ve vztahu spolehlivější?

Která z nich bude ve vztahu spolehlivější? Jedna si bydlí s dětmi v bytě blízko svých rodičů. Je u nich pečená vařená. Druhá nebydlí nikde. Třetí hvězda se ve vsi a okolí nehodí k nikomu; vypadá jako retenční nádrž. Otazník?

Zajímavá 0 před 2050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podle takového popisu těžko vybírat. Záleží na tom, co chcete vy, jaké máte kritérium pro výběr.

Přece i oči klamou, je třeba se umět nejen dívat, ale vidět. K tomu bohužel oči nestačí.

Když si vybíráte např. auto, nezajímá vás to, co všechno umí?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

„Nehodnoť obraz podľa rámu“, vraví staré porekadlo
Váš popis je ako rám, ktorý ale nevypovedá o samotnom vzťahu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Můj časovizor – křišťálová polokoule – ukazuje, že by sis měl hlavně ty sám ujasnit své priority.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

V posteli jsi je vyzkoušel?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nějak mi k posouzení chybí více potřebných informací. Těžko ti tu někdo posoudí, která bude spolehlivější když ani jednu z nich nikdo tady nezná. Ale pokud se mám spokojit s dosavadním popisem, řekl bych, že asi ta první, vhledem k tomu že vychovává děti a žije ve vlastním bytě, bude asi zodpovědná. A pečená vařená, tak pokud bydlí blízko sebe, proč by nemohla, když nemá co dělat? Aspon své rodiče navštíví, dneska třeba více lidí dělá opak. K té druhé bych asi moc neřekl, když podle popisu je to bezdomovec. A třetí, no soudit podle vzhledu mi příjde moc primitivní. Takže se nebudu k třetí vyjadřovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Ta druhá.
Nikde nebydlí, tudíž asi spí pod mostem, jídlo dostane od armády spásy a oblečení v charitě.
Asi nic nechce, proto nic nelze očekávat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek