zjentek

Která z aktuálních hudebních hvězd má na to překonat fenomenálního krále popu M. Jacksona?

Otázka víceméně pro mladé a v obraze.

Odpovědi
Hufnágl

Alexandrovci.

Kepler

To je dost ošemetná otázka. „Krále popu“ z něj udělala média. Výjimečný byl na něm jeho pohybový projev, ale jinak jsem ho nemusel. Je to věc osobního vkusu.

elkon

Každý jedinec má svůj osobitý projev, nelze jej proto s nikým srovnávat. Pouze novináři v tom dělají guláš. Hlavně bulvár.

MichaelOffic

Asi nikdo (v dnešní době). Začínal v době kdy byla úprava hlasu pasé a dneska každý „zpívá“ (spíš jen mluví) na první pokus a ještě špatně a studio vyžehlí ty vokály. Taky uměl moonwalk, což málokdo uměl a umi.