Avatar uživatele
Rys95

Která vůně z těchto nabízených je pro vás nepříjemnější?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, Rokio před 838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

vůně čerstvého pečiva

Jak se na tohle dá odpo, když mezi možnostmi nemáš žádnou nepříjemnou vůni? Mysli trocha. Ráno máme nejraděi vůni čerstvýho pečiva. V poledne ščavnatýho masa. Navečer pak vůni čerstého vzduchu a květin, které v podvečer voní nejintenzivněji. A když sekáme trávu, máme rádi její vůni. A čerstvě nařezaný dříví nám voní, když ho řežeme. To platí vesměs pro všechny. Kdo nezkusil, trocha se v poznání ošidil, ale co už. Třeba poznal zase jiné vůně, např. vůni lesa v různým období, třeba v období hub, vůni benzínu na F1 nebo na VC v Brně, anebo vůni grilování od souseda (garantuju ta je NEJVÍC).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

vůně květin

Také ale všechny ostatní vůně, beru je odspodu až nahoru k pečivu. Váhám u masa, protože tam vlastně voní koření nebo jiný způsob úpravy. Maso umí pořádně smrdět.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

vůně šťavnatého masa

Nejlépe uzeného, čerstvé pečivo mám taky rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

vůně čerstvě posekané trávy

Tráva a maso… u jídla záleží, jak které (totéž květiny/rostliny).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

vůně šťavnatého masa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

vůně čerstvě posekané trávy

Vybírám tu trávu, stejně mohu vybrat i jiné možnosti. Některé vůně jsou jedinečné, u těch květin jsou různé možnosti. Byl jsem i u moře, je to více než 10 let a dodnes si tu vůni dokážu vybavit. A jednou jsem dělal v dopékárně pečiva. Zmrzlé pečivo se dávalo do zařízení a pak šlo do obchodu. Těšil jsem se, že si dám do trumpety, ale z té vůně se mi udělalo tak špatně, že jsem neměl na čerstvé pečivo ani pomyšlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

vůně čerstvého pečiva

Nemohu odpovědět. Z nabízených si nevyberu a jiná možnost chybí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

vůně květin

Přehlédla jsem, že v přídavném jménu není „j“ ;) (nejde o příjemnou vůni)
Pokud jde o nepříjemnou vůni, je to pro mne posečená tráva/seno..

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek