Rys95

Která vůně z těchto nabízených je pro vás nepříjemnější?

Nejlepší odpověď
zjentek

vůně čerstvého pečiva

Jak se na tohle dá odpo, když mezi možnostmi nemáš žádnou nepříjemnou vůni? Mysli trocha. Ráno máme nejraděi vůni čerstvýho pečiva. V poledne ščavnatýho masa. Navečer pak vůni čerstého vzduchu a květin, které v podvečer voní nejintenzivněji. A když sekáme trávu, máme rádi její vůni. A čerstvě nařezaný dříví nám voní, když ho řežeme. To platí vesměs pro všechny. Kdo nezkusil, trocha se v poznání ošidil, ale co už. Třeba poznal zase jiné vůně, např. vůni lesa v různým období, třeba v období hub, vůni benzínu na F1 nebo na VC v Brně, anebo vůni grilování od souseda (garantuju ta je NEJVÍC).

Další odpovědi
Ametyst

vůně květin

Také ale všechny ostatní vůně, beru je odspodu až nahoru k pečivu. Váhám u masa, protože tam vlastně voní koření nebo jiný způsob úpravy. Maso umí pořádně smrdět.

Kepler

vůně šťavnatého masa

Nejlépe uzeného, čerstvé pečivo mám taky rád.

Disraeli

vůně čerstvě posekané trávy

Tráva a maso… u jídla záleží, jak které (totéž květiny/rostliny).

Rokio

vůně šťavnatého masa

Kelt

vůně čerstvě posekané trávy

Vybírám tu trávu, stejně mohu vybrat i jiné možnosti. Některé vůně jsou jedinečné, u těch květin jsou různé možnosti. Byl jsem i u moře, je to více než 10 let a dodnes si tu vůni dokážu vybavit. A jednou jsem dělal v dopékárně pečiva. Zmrzlé pečivo se dávalo do zařízení a pak šlo do obchodu. Těšil jsem se, že si dám do trumpety, ale z té vůně se mi udělalo tak špatně, že jsem neměl na čerstvé pečivo ani pomyšlení.

Drap

vůně čerstvého pečiva

Nemohu odpovědět. Z nabízených si nevyberu a jiná možnost chybí.

da ny

vůně květin

Přehlédla jsem, že v přídavném jménu není „j“ ;) (nejde o příjemnou vůni)
Pokud jde o nepříjemnou vůni, je to pro mne posečená tráva/seno..