jirka F

Která vtipná scénka(např. jak je tam sleduje s cigaretou na záchodě)s cha­lupářů(seriál) se vám líbí nejvíc ?

Mě se líbí všechny ale nejvíc jak tam ten pan Huml spadne do vany

Nejlepší odpověď
anonym

Já se zas vždy směju u toho ochotnickýho divadla, když zkoušeli Hubičku, kdo umí líp líbat 😁

Další odpovědi
anonym

Haha,to jsme s nasmáli za pana Humla,pan Sovák byl třída,stejně jako pan Kemr
http://www.me­teleskublesku­.cz/?movie=9&PHPSES­SID=UyrzwXdF5fD-6WRRA9cLaiYpIHc
Doplňuji:
Rostou tady u vás houby?
Předseda odpovídá?
Tady?Závěje…
Neskutečný přeber humoru a skvělých scének v celém seriálu,
jen ty komančové zakázali dříve pisníčku Orchestrion… s Waldou..,,,,
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=orchestri­on+chalup%C3%A1%C5­%99i

marci1

Těžko říci která, Huml ve vaně je super, pak třeba jak ho Kemr postříká tou barvou, jak spadne Menšík do vany s prádlem, jak stěhují válendu nahoru a dolů – opravdu je jich tam moc. 🙂

jirka F

no jo to se taky vždycky směju a vy vy můžete jít do prčic jak tam říká

jirka F

už vím spletl jsem si to z jinou scénkou