gnr54

Která vlajka se vám líbí?

Která vlajka se vám líbí ze všech nejvíce? A když už se vám líbí,máte ji doma?Nebo jiné věci .Já mam ráda americkou.Doma mám hrníčky,povle­čení,kasičku a vlaječku.
Doplňuji:
Člověče,proč taková odpověď?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nejvíce se mi líbí vlajka Velké Británie.

Další odpovědi
kropitko

švýcarská,někde v krabicích mám upomínkové předměty s tímto motivem,sama ani nevím ve které…:-)

quentos

finská, ale že bych ji musel mít doma, to zas ne

annas

Na první místo bych zařadila naši vlajku. Na druhé místo dvoubarevnou vlajku Vatikánu se žlutým a bílým svislým pruhem. V bílém jsou pak překřížené klíče a tiára ze státního znaku.

panenka

Nejvíce se mě se líbí naše česká vlajka kterou máme pěknou pak se mi líbí Turecká s měsícem a hvězdou.

rynek878

Vážení,pozor na „člověka“ to neni MAGOR,ale to je určitě mimozemšťan.

ReHu

Nemohu říct, že mi se mi některá vlajka líbila více či méně.
Spíše si s vlajkou spojuji lidi a národ. A z toho důvodu je mi nejbližší naše – česká. Pokud to někdo nazývá, že se vlajka líbí, tak ano.
Doplňuji:
gnr54 > Tebe ještě překvapují odpovědi člověka???

anonym

Japonská a Izraelská nejsou ošklivé.Jednoduchá symbolika,málo barevné.

martina1

jednoznačně naše a Tibetu

Lucimia

Každá vlajka má něco do sebe, nejvíce se mi však líbí ta naše. 🙂 Asi proto že je naše.

A Člověka upřímně nechápu.

FOG

Kazda statni vlajka urcite predtsavuje neco ,co ji dela minimalne zajimavou pro ostatni „divaky“.
Ja osobne mam na stene tu nasi ,kterou sila moje babicka v 45 roce,kdyz koncila valka a ma jine rozmery,nez jsou tu standartni,coz me nevadi. A rovnez tu mam tu s temi pruhy a hvezdickama a musim se obcas drzet za srdce,nejen,ze boli,ale kam az to v dnesnim svete politici „dotahli“- celosvetove.

aramah

Pro mě je jednodušší napsat která se mi nelíbí,spíš která není až tak hezká ale nedávno bych to věděla úplně přesně.Ale zas by to nebylo ani tak vlajkou!!

oskar

Kanadska.

Jahoda

Mně se líbí naše vlajka, potom Turecká, Velké Británie, Spojených států Amerických, Kanady, Tibetu a docela i Izraele. 🙂 Hezkých by se samozřejmě našlo i více

Lucisek93

a múžu ají vlaječku něčeho jiného ? kdyby jo tak mě se líbí vlaječka durex :D ale jinak vlajka Makedonie tam je krásné sluníčko…

člověk

A DOUFÁM,ŽE VÁM VLAJE PŘED BARÁKEM A PŘI JEICH PÍSNI SE DRŽÍTE ZA SRDCE…
LÍBÍ SE VÁM JAKO SIMBOL A NEBO JEN TY HVĚZDIČKY.

kočíčí

Kanada

Nandi

Vlajka Bhútánu,Jihoafrické republiky,Kam­bodže,ale nejvíce asi vlajka Papui-Nové Guineie

RAB

ach jo, zase zamčená otázka…
mě se líbí GB, Makedonie, Turecko, Německo, EU, Austrálie a taková ta, co je úplně zelená, ale nevím, jaká je to země.

vagra

Nejúčinější je takové týpky ignorovat.
Neodpovídat,ne­reagovat.
Takový "člověk"čeká na podrážděné reakce.

kropitko

je lepší si jich nevšímat

rynek878

Vagro,máte pravdu,ale „člověk“ se tu předvádí už dost dlouho.asi už to vůbec nezvládá.

vagra

Nic si z toho nedělejte.Při anonymitě,tyhle typy,takhle přehnaně reagují.

ReHu

Souhlasím, že v anonymitě jsou někteří jedinci poněkud odvázanější 🙂, nebo ☹?

annas

Člověkovy názory jsou většinou velmi nevhodné a uráží tazatele nebo odopovídajícího. Už několikrát jsme někteří na jeho odpovědi reagovali. Je dobře, že se ozývají i další jedinci.