zzzzz

Která vesta jde lépe vidět? oranžová nebo žlutá?

Musí to mít nějakou certifikaci, nebo si můžu koupit třeba tu z Lidlu za 50kč?

Nejlepší odpověď
Funna

je to jedno..ta oranžová ale spíš evokuje dělníka…nejlepší je ta zelenožlutá, co má policie, té si každý podvědomně všimne…a klidně stačí ta z Lídlu…

Další odpovědi
cukrar

žlutá,
není třeba certifikaci, páč ta vesta již má certifikaci, aby se mohla vyrábět.

ivzez

Podle mne záleží na odstínu a na okolnostech.
Někdy bude výraznější žlutá, jindy oranžová.

Jinak záleží na účelu – není-li stanoven nějaký
zvláštní předpis,měla by stačit i vesta z Lidlu…