Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Důchodci, ke kterým nikdo nepřijde a ne vždy umí s internetem?

Špatná anketa, která nepřipouští jinou odpověď.
Nedá se odpověďět jednoznačně, každou skupinu lidí to nějak postihuje. Někoho více, někoho méně. Já jsem např. důchodce, který sice s internetem umí, ale stejně za mnou skoro nikdo nechodí a nechodil ani před pandemií. Lidi už na mně zkrátka serou a jsem jen přítěž. Na druhé straně patřím do nejohroženější skupiny. Tak si to přeber.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Děti, které nechodí do školy a neučí se socializaci a sportu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mladí, kteří stráví nejlepší roky života doma?

Jelikož máte anketu postavenou blbě, musím volit odpověď, abych mohl odpovědět. Přím s ní nesouhlasím, nicméně nejvíce odpovídá. Nejvíce na krizi doplatí současní mladí – jelikož mají špatný politický vzor, špatné ponětí o demokracii, odnesou dluhy státu a nemají a nebudou mít stejné možnosti jako starší generace. Vše bude extrémně zdražovat, přichází zvedání hladiny moří, … To, jak současná vláda selhala, teprve poznáme za pár let. Přichází dluhová spirála, propady nemovitostí, … Současná „krize“ je jen čistá neschopnost. Koronavirus mohl být pasé už minulý rok. Jsou země, kde byste ani nepoznali, že taková nemoc existovala. Je to největší selhání lidu a Andreje Babiše … Ve 36 postižených zemí jsou ztráty minimální, ne-li žádné. Hasíme požár, který v prvé řadě neměl důvod vzniknout.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Důchodci, ke kterým nikdo nepřijde a ne vždy umí s internetem?

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Postihne to částečně všechny. Kdo je aktivní a bere život tak jak jde, tak se s tím možná vyrovná lépe než jiní. Ale to záleží na každém jedinci. Nejvíc to postihne a zanechá následky na těch, co litují sebe a někdy i ostatní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Důchodci, ke kterým nikdo nepřijde a ne vždy umí s internetem?

Nelze jednoznačně určit, v každé části země to bude jiné. Jiné to je ve městech, jiné na vesnicích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Midoc

Mladí, kteří stráví nejlepší roky života doma?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Důchodci, ke kterým nikdo nepřijde a ne vždy umí s internetem?

Postižená bude asi každá skupina obyvatel, jedna více, druhá méně. Nejméně přizpůsobiví.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Střední generace, která má na krku děti a zároveň stárnoucí rodiče?

Postihne to všechny, každého jinak. Nejvíce zdravotníky v nemocnicích

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Střední generace, která má na krku děti a zároveň stárnoucí rodiče?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

To, co předčasně zemřou

před 1142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… chybí jiná odpověď: všichni …

před 1142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek