Astronom

Která trojice obsahuje pojmy,jež spolu nesouvisí?

  1. Merkur,planina,Bram Stoker
  2. Venuše,kráter,Bo­žena Němcová
  3. Měsíc,oceán,A­lexander von Humbolt
  4. Mars,sopka,Olymp

Nejlepší odpověď
annas

V olympiádě nesoutěžíme.
Určitě odpověď najdeš na internetu nebo někde jinde. Přece by tě netěšilo, kdybys náhodou vyhrál a nebyla to tvoje zásluha?

Prosím. Děkuji.

Další odpovědi
nguyenna

Zapátrej. Na český Wikipedii to ale nenajdeš. Existuje ale kouzelný Google, pomocí kterého jsem se to dozvěděl za třicet minut.

Výbor AO

Jedná se o otázku z aktuálního ročníku Astronomické olympiády. Upozorňujeme, že Výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje.