Kepler

Která tři evropská letiště jsou největší?

Myslím co do počtu odbavených cestujících. Kde by se asi tak nacházela Praha?

https://pixaba­y.com/cs/leti%C5%A1t%C4­%9B-doprava-%C5%BEena-d%C4%9Bv%C4%8De-2373727/

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… kuk:

Další odpovědi
mosoj

Daleko zajímavější je, když si uvědomíme že na př. pro Heathrow Airport, které přepraví ročně cca 75 mil pasažérů to znamená přepravu cca 200 000 pasažérů denně!!!! To je město typu Brna a pod. Už jenom přeprava takovéhoto množství zavazadel je úctyhodný výkon.
Nedávno o megaletištích a jejich „utajené“ obslužné činnosti, byl pěkný pořad na Prima ZOOM. Přiznávám, že až do shlédnutí tohoto pořadu jsem nad tím vůbec nepřemýšlel.

led

Letisko Praha je iba na 36.mieste z Europskych letísk