Klarka000011

Která svíčka voní nejlépe?

A z jakého obchodu?
Bydlím v Ostravě…
Nutnost do konce vánoc :)
Klikněte na anketu popřípadě napište do komentů ;)

Nejlepší odpověď
chachar1922

Ani jedna varianta? napište do komentů

Ahoj Ostravo. Svíčky kupuji v Ikei (šopin). Mají vanilkovou a jahodovou a ty nakupuji pořád. A stojí pár korun (do 30 kč) a jsou na můj vkus ani velké ani malé, jsem spokojená :)

Další odpovědi
marci1

Ani jedna varianta? napište do komentů

V Ikei mají docela dobré vanilkové svíčky, alespoň pro mě. 🙂

ReHu

Další obchody...

Pokud jsi v Ostravě, zajeď do Ikea.
Mají dobré ceny, voní dobře, mají výběr, dlouho hoří a vyhoří skoro celé. Zbyde malinký zbytek.
Já kupuji levandulové.

Danina65

Ani jedna varianta? napište do komentů

No přece ta, která hoří, když se díváš svému klukovi do očí, držíte se za ťapiny a svět je krásné místo na bydlení.

anonym

Další obchody...

…v globuse mají svíčky i kadidla.

anonym

Ani jedna varianta? napište do komentů

Ta v kostele.

arachis

V shopping parku v Ostravě

Dcera byla včera v Shoppingu,ale kde přesně nevím a přinesla višňovou,tak ta je boží

NelieM

Ani jedna varianta? napište do komentů

Já si kupuju svíčky od Yankee Candle, mají kouzelné vůně. http://www.yan­keesvicky.cz/?gclid=C­MW-tICo0skCFRcYG­wodSkEB6g

Dochy

Ani jedna varianta? napište do komentů

Volil bych včelí vosk…

trujkk89

Ahoj. Já osobně nakupuji svíčky více přes internet a nejlepší volbou za mě byly vonné svíčky ze sojového vosku ve skle, které mám z https://www.tvo­jesvicka.cz/ . Takže pokud hledáš opravdu voňavé svíčky, doporučuji tento web. Jsou navíc přírodní, což mě velmi lákalo a rozhodně doporučuji. Zkus a třeba tě také zaujmou :)

anonym

Všude vládne váčnoční rituál…

Klarka000011

díky