Marty Koller

Která smrtící nemoc je podle vás nejhorší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Ebola

Deset nejsmrtelnějších nemocí-dokážou zabít více než 95 procent zasažených:
Ebola
Pravé neštovice
Vozhřivka
Balamutiová amébová encefalitida
Vzteklina
Primární amébová meningoencefalitida neboli neglerióza
Nemoc zkamenělých lidí
Spavá nemoc
Viscerální leishmanióza
Transmisivní spongiformní encefalopatie
https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/2894555-deset-nejsmrtelnejsich-nemoci-dokazi-zabit-vice-nez-95-procent-zasazenych

Další odpovědi
zbyndo

Ebola

Anketa podľa mňa nie je dostačujúca, tak som vybral jednu z možností, tie smrtiace nemoci tam chýbajú, naopak, Covit 19 tam nepatrí. Nie je to smrtiaca nemoc, j e to môj názor

Dehet

Covid 19

VinieSilva

Španělská chřipka

paul1

Ebola

Pepa25

Cholera, tuberkuloza a malárie. To jsou nejhorší přenosné nemoci, které na vědomí nejvíce životů.

hapiky

Co nás čeká v budoucnu, nikdo (skoro nikdo) neví. V minulosti nejhorší nemoc byla komunistická diktatura a radikální islámští muslimové alespoň co do počtu obětí.

Hufnágl

Hapiky, teď je jaká diktatura, Bruselská? Je to z deště pod okap.

hapiky

Asi nevíš, jako mnozí, kteří to nezažili, co je to diktatura a co je dobrovolné členství v
demokratickém společenství.