Avatar uživatele
terry

Která scéna z filmu Tenkrát na západě se vám líbí nejvíc?

Tedy ptám se těch, kteří film viděli a mají ho rádi 🙂

Za mně je to když se Charles s Henri Fondou chystá střílet. Jak se dívají do očí, krouží … ta hudba…

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? orestez, marci1, Kepler, hapiky, anonym, aliendrone před 2061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Harmonika se setká s padouchem a padouch říká:,,Zdá se mi teda, že jeden kůň schází." Harmonika odpoví:,, Jsou tady dva navíc."

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem se teď na ten film nedíval, v minulosti jsem ho ale viděl víckrát. Patří k těm dílům, co se nadobro vryjí do paměti. Je tam hodně silných scén, těžko vybírat. Ale nejhezčí byly ty, kde byla Claudia Cardinalová 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Celý film je klasika, spolu s filmem „Dobrý, zlý a oškivý“ se dělí o první 2 pozice na mé hitparádě westernů.

„Co uděláme s tím klukem Franku?“
„Když už jsi mne oslovil jménem…“ :)

nebo scéna, jak Cheyenne vezme láhev s kořkou, zuby odšpuntuje, pije a tak do obrazu vlezou klepeta, co má na rukou. :)

Myslím, že spojení Leone – Morricone bylo velmi šťastné a jejich špagety westerny jsou díky oběma nezapomenutelné. Dobrá režie i hudba, výkony herců. Nevím, ale většina dnešních filmů (Holywood) mi přijdou, že jsou stavěné na efekty, prd scénář i hereci jsou takoví „snadno zaměnitelní“.

Ale protože „umění“ je pro sraby (a především proto, že Aliendrone se v něm moc nevyzná, často se mu líbí i to, nad čím „profící“ ohrnují nos ;) :D :D), tak se hádat nebudu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jak čekají na začátku na tom nádraží, to je úplná filmová báseň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Musím jít … 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cesDbwQrSSs

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek