Kelt

Která Sabina je horší?

Tak která Sabina je horší? Uragán Sabina bude pustošit britské ostrovy, ale tady se nedostane, takže budeme vidět ve zprávách její řádění. Nebo nějaká bývalá přítelkyně Sabina se dozví, že se s ní rozcházíte a bude mít pocit, že jí něco dlužíte. Která Sabina je pak horší? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Na britských ostrovech to byl orkán orkán Ciara, , jako Sabinu jej pjmenovali v Německu.

1. Pokud máte na mysli přítelkyni Sabinu a neunese, že se s ní rozcházíte, možná nechápe, že oprávněně, proto se dovede i mstít. .

Zřejmě jste od Sabiny víc očekával, než bylo třeba.. Nebyl jste připravený na její chování či možná různé intriky.

Mohla to být i vaše chyba, protože jste s ní nediskutoval, nic neřešil, Komunikace, která je základem vztahu., možná vázla.

Zklamal jste se nejen v partnerce, ale i sám v sobě., když jste věřil, že jste ji dobře znal, a zjisti, jaká je.

Z8kon, příčiny a následků.

2. Orkán vám může také ublížit tím, že odnese střechu, nebo strom spadne na auto atd. Jenže jde o materiální škodu, které má důsledky nejen pro vás, ale i pro ostatní tím, že ničí vše, co mu přijde do cesty. I to člověku ubližuje, když se podívá kolem sebe.

Není Sabina jako Sabina. Osobní „katastrofa“ x přírodní katastrofě. Útrapy psychické x materiálním. Co je pro vás důležitější?