Avatar uživatele
Kelt

Která řeka se vám nejvíce líbí podle okolí?

Která řeka se vám nejvíce líbí? Možná na vás zapůsobilo okolí, navštívili jste místa, kudy řeka protéká, obdivovali jste mosty, nebo jste se po řece plavili pomocí vlastních sil nebo na motorové lodi, nebo jste kolem projížděli nějakým vozidlem, vlakem a pod. Nebo měli možnost vidět tok řeky z ptačí perspektivy. Může to být u nás, nebo kdekoli jinde. A řeku jste nemuseli vidět po celé její délce, stačí část. Nejlepší je samozřejmě vidět vše na vlastní oči, ale dnes máme i obrazové zpravodajství, dokumenty a nahrávky na internetu, takže i to může mít vliv na vaše rozhodnutí. Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Muso před 2389 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Mně se nejvíc líbilo na Punkvě. Pravda, žádné daleké výhledy, ale o to krásnější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Radius

Pro mě je to řeka Berounka a Křivoklátsko, znám to tam, máme tam chatu (okres Rakovník). V Berounce se v létě i koupeme. Je tam čisto a bezpečno. Nejsou tam žádná nebezpečná zvířata (občas srnec se srnkou), v řece plno ryb a když zaprší jsou lesy plné hub.

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nejhezčí říční okolí? Jednoznačně Labe od Lovosic po Hřensko, teče mi pod oknem (někdy i obývákem). Dále pak údolí Ohře cca od Lokte po Klášterec. Hezká místa jsou i na Berounce, Dyji, Oslavě, Jizeře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ohře, Teplá, Rolava.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pospíšil

meandry Ploučnice (Mimoň – Česká Lípa)
jedna Kamenice a Jizera (Velké Hamry – Semily)
druhá Kamenice (Všemily – Hřensko)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kamenice. 🙂
https://www.se­epraha.com/cs/fo­to?name=bohemi­an-switzerland-edmund-gorge-and-kamenice-river-2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Střela
Ohře (Eger)
Blanice
Otava
Vltava v JČ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nejvíc se mi líbí Sázava
a nejradši mám Ploučnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CR chess2017

svratka, začátkek labe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování