Kepler

Která realitka by mi zprostředovala bydlení v Londýně?

Brzy se prý uvolní domek na Downing Street č.10. Mám rád staré budovy a ten skromný domek se mi moc líbí. Akorát by to chtělo světlý břízolit. Pro důchodce ideální.

https://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/3485079_bri­tanie-volby-may-mayova-downing-street.jpg

Odpovědi
aliendrone

VÁŽNĚ bys tam chtěl? A proč ne třeba Bílý domeček? (Vím, že nemá smysl ti nabízet rovnou CELÝ HRAD s „bášňami“ a orlojem vycinkávajícím kdysi Internacionálu.) ;) :D

Dochy

Zkus počkat pár let, možná ho dá časem insolvenční správce do dražby. Ale jak čtu tu diskusi, možná bych Ti doporučil spíš Jižní Čechy. Viděl jsem jednu chatku na malém pozemku ze všech stran obklopená krásným tichým rybníčkem, kolem ze 3 stran lesík,blízko příjezdové cesty hospůdka… Pokud budeš chtít víc klidu stačí uvést příjezdovou cestu do původní podoby (předchozí majitelé provedli pár necitlivých zásahů). Jen si nejsem jistej jak by se Ti líbila fasáda. Vím že se Ti nelíbí ani moc tmavá ani moc světlá a to tahle není, ale někteří nemusí ani růžovou. Tak to promysli…

anonym

Třeba už to inzerují na Airbnb 🙂

Kepler

No, White House má sice pěknou světlou fasádu, ale pro důchodce je moc velký a finančně náročný. A ještě by mě tam strašil Kennedyho duch a smrad po Putinovi. Na orloj seru, mám super binární hodinky a jakékoliv cinkání mě irituje, vyjma předmětů zlatých. No, loretánskou zvonkohru jednou denně bych ještě snesl.

aliendrone

No vida! Pomalu, ale jistě to z tebe leze, jako z chlupaté deky. Nyní víme, že jsi nejen MEGAzločinec a zhýralý smilník, nýbrž i hochštapler! ;) :D :D

Kepler

No co, především si dělám prdel z lidí a mám radost, když to někteří poznají. Úplně nejideálnější by pro mě byla samota u lesa, co nejdále od Práglu 🙂

aliendrone

Prosím tě – jak daleko od Práglu bys ještě chtěl bydlet? To snad ani není reálně možné! V plánu Prahy (mám podrobný VELKÝ tištěný) jsou zaneseny i takové díry po granátu jako Zadní Kopanina, ale žádný Valmez tam prostě NENÍ!! :)

A to je dost na pováženou, když už tam najdu i swamp jménem Říčany, za kterou už je asi rovnou Sibiř-Rusko nebo „Hic sunt leones!“ ;) :D

Navíc – jedinec s tvými životními zkušenostmi + všeobecným rozhledem a NEVÍ, že na samotě u lesa pořád jen > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=giFhuRI3j_0 !?!

Jak si to všechno mám vysvětlit? ;) :)