Frogman

Která příchuť Rajec vám nejvíce chutná?

Pomalu zkouším všechny příchutě, ale zatím mi asi nejvíce chutnala pampeliška s mateřídouškou, prostě klasika. :DD

Které příchutě máte nejraději?

Nejlepší odpověď
palmal

A už vyrobili Rajec s příchutí vajec?

Další odpovědi
kacka_jelin

Za mě také pampeliška s mateřídouškou :)

anonym

Nikdy jsem ji nepil, to raději Hanáckou kyselku nebo Ondrášovku.

Klaproth

Nevím, myslím, že jsem to nikdy nepil.

Emefej

Tu pampelišku jsem jednou ochutnal. Hnus! Žádný Rajec už nechci.

kapka

Palmal :D :D :D To mě rozsekalo. :D

Pampeliška s mateřídouškou je výborná. Zajímavé je pít kaštan, podle mě to chutná jako cola. :)

Frogman

Kapko, kaštan mám právě rozdělaný, ale jednoznačně nedokážu říct, k čemu bych to přirovnal.. :DD

kapka

Tak jedině rozkousat pár kaštanů a porovnat. :D

Frogman

V téhle zimě asi už sotva nějaký najdu, ale jinak dobrý nápad. ;) :DD

Frogman

palmale, to už bych nechtěl ochutnat úplně všechny příchutě… :DDD

palmal

Třeba by to bylo oblíbenější než zmiňovaná pampeliška. Kdyby tam bylo napsáno „s jemným sirovodíkovým aroma“.....:)

Frogman

:DD

Norei

Prosím nepijte žádné slazené nápoje. Budete z toho nemocné. Pijte pokud možno neslazenou neperlivou vodu. Lepší je z kohoutku než balená. Ale nejlepší je živá voda přímo od pramene. Najděte si na internetu kde je ve vaší blízkosti nějaký pramen nebo studánka a choďte si tam pro vodu. Jednak ušetříte ale hlavně budete zdraví.