zjentek

Která postava seriálu Most vám nejvíce učarovala?

Která postava z Mostu vám nejvíce lahodila?

(Mně Roman, ten sympatický podnikatel.)

Dycky Most!

Nejlepší odpověď
Arne1

žádná. Nenechám se ovlivnit politicky motivovanými recenzemi v televizi. Prostě mi ty vulgarity nic neříkaly a tak jsem to po pár minutách přepl jinam. Howgh.

Další odpovědi
led

Záleží od toho, ako na tento seriál pozeráte.
Nepozerám na každú z postáv samostatne, ale ako na súčasť celku, pri hľadaní myšlienky.
Už som to tu písala, ani jedna z postáv nie je kladná z pohľadu dnešnej spoločnosti. Sú to ľudia.
Hľadajte myšlienku, nielen slová a akcie…

PS. všimli ste si v záverečnej scéne, počas pohrebu dôležitú informáciu?
V daný moment, na čas pohrebu, zjednotil všetky skupiny obyvateľov mesta, bez ohľadu na názory a farbu pleti. Boli tam nielen jeho priatelia, ale aj vrahovia, aj ti „civilizovaní občania mesta“…

aliendrone

No nevím, slovem „učarovala“ bych žádnou postavu z toho seroše nepopsal. Ale celkem se mi líbil, přinejmenším 1. série, byla taková „lidsky morbidní“, navíc i to věčně pošmourné severské prostředí k tomu celkem sedělo. Druhá řada byla slabší, další jsem už nesosal. :)

autacek

Režisér. To co se běžně děje a je předmětem kritiky jako xenofobie, na tom je postaven celý seriál. Když se takto chováte v reálu, jste za to odsuzován, když řeknete pravdu, je to pomalu trestný čin, ale když se o tom natočí seriál, je vše v pořádku. Nevím proč nám Rómy nepředstavují jako ty doktory a inženýry…
Bohužel seriál skončil tak nějak nijak.

mosoj

Smím se zeptat co je to za seriál? Neznám.

GM

Žádná. Po třetině prvního dílu jsem vypla televizi – hnus.

led

aliendrone, to bol asi iný Most.
Most! (s výkričníkom) je 8-dielný o živote tých zaznávaných v meste Most. Dnes beží 8.diel

aliendrone

WOW, chybička se „nějak vloudila“, sestřelila jste aliendrona na 1. ránu! ;) :D Já myslel > https://www.csfd­.cz/film/305322-most/prehled/

zjentek

Jo, věčně pošmourné severské prostředí… to by sedlo ;)