Avatar uživatele
zjentek

Která postava seriálu Most vám nejvíce učarovala?

Která postava z Mostu vám nejvíce lahodila?

(Mně Roman, ten sympatický podnikatel.)

Dycky Most!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone před 1858 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

žádná. Nenechám se ovlivnit politicky motivovanými recenzemi v televizi. Prostě mi ty vulgarity nic neříkaly a tak jsem to po pár minutách přepl jinam. Howgh.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Záleží od toho, ako na tento seriál pozeráte.
Nepozerám na každú z postáv samostatne, ale ako na súčasť celku, pri hľadaní myšlienky.
Už som to tu písala, ani jedna z postáv nie je kladná z pohľadu dnešnej spoločnosti. Sú to ľudia.
Hľadajte myšlienku, nielen slová a akcie…

PS. všimli ste si v záverečnej scéne, počas pohrebu dôležitú informáciu?
V daný moment, na čas pohrebu, zjednotil všetky skupiny obyvateľov mesta, bez ohľadu na názory a farbu pleti. Boli tam nielen jeho priatelia, ale aj vrahovia, aj ti „civilizovaní občania mesta“…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

No nevím, slovem „učarovala“ bych žádnou postavu z toho seroše nepopsal. Ale celkem se mi líbil, přinejmenším 1. série, byla taková „lidsky morbidní“, navíc i to věčně pošmourné severské prostředí k tomu celkem sedělo. Druhá řada byla slabší, další jsem už nesosal. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Režisér. To co se běžně děje a je předmětem kritiky jako xenofobie, na tom je postaven celý seriál. Když se takto chováte v reálu, jste za to odsuzován, když řeknete pravdu, je to pomalu trestný čin, ale když se o tom natočí seriál, je vše v pořádku. Nevím proč nám Rómy nepředstavují jako ty doktory a inženýry…
Bohužel seriál skončil tak nějak nijak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Smím se zeptat co je to za seriál? Neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Žádná. Po třetině prvního dílu jsem vypla televizi – hnus.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, to bol asi iný Most.
Most! (s výkričníkom) je 8-dielný o živote tých zaznávaných v meste Most. Dnes beží 8.diel

před 1858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

WOW, chybička se „nějak vloudila“, sestřelila jste aliendrona na 1. ránu! ;) :D Já myslel > https://www.csfd­.cz/film/305322-most/prehled/

před 1858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo, věčně pošmourné severské prostředí… to by sedlo ;)

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek