annas

Anton Antonovič (hejtman)

Postrádám kolonku Jináí odppvěď. Zatrhla jsem jednu,, která je ale spíš znakem největšího „zloducha“. .
--

Myslím, že v dramatu jde o kritiku uplatkářství, lidské hlouposti, omezenosti, pokrytectví, omezenosti atd. V jakém smyslu, pro koho jsou uvedení nejméně záporní?

Takže každý z aktérů svou hloupostí, zvědavostí, prostoduchostí, namyšlenosti, naivitou či podlostí vytváří obraz všeho negativního, co může být u čllověka.

Proto třeba z pohledu zodpovědnosti – veřejný činitel, policejní direktor Anton Antonovič, hejtman je neomezený vládce města,, poktrytec, úplatkář atd.

Chlestakov – podvodník , prospěchář, který využíl příležitosti a vydává se za revizoru.

Takže z toho pohledu bych brala Antona Antonoviče, protože se tak chová stále.

jirka F

Anton Antonovič (hejtman)

Podle mě jinak milý člověk(v tom dramatu)ale bohužel má slabost pro úplatky.